Skandināvu stila interjers

Iedvesmojies pārmaiņām no ģimenes mājokļa Siguldā – viesistabas un virtuves remonts soli pa solim

 

Ciemojāmies pie vienas no konkursa “Iedvesma pārmaiņām” uzvarētājas – Madaras Vaido. Aicinām iedvesmoties no Skandināvu stila iezīmēm un padarīt savu mājokli gaišu, plašu un siltu, paspilgtinot ar īpašiem, pašu atjaunotiem interjera priekšmetiem. Plašāk par konkursa uzvarētāju interjeriem, krāsu izvēli un iedvesmas avotiem lasi šeit.

 

Sigulda-KristapsKalns-52
Sigulda-KristapsKalns-19 Sigulda-KristapsKalns-48

Griesti krāsoti ar dziļi matētu, gaismu neatstarojošu griestu krāsu Interior Ceiling. Viesistabas sienas krāsotas ar samtaini matētu krāsu Interior Soft (toņi – balts un Y481), virtuves sienas krāsotas ar pret mazgāšanu noturīgu krāsu Interior Kitchen (toņi – balts un Y481).

 

 

Krāsas un toņi

 

Y481 Interior Ceiling 2,7L3 interior soft 3L krāsa

 

 

Darba instrukcija

 

Griestu krāsošana:

 • Pārkrāsojot iepriekš krāsotus griestus, ar slapju lupatu viegli paberzējot, pārbauda vai vecā krāsa neatmiekšķējas.
 • Ja vecā krāsa neatmiekšķējas, griestus viegli pārslīpē ar smilšpapīru Nr.150, noslauka putekļus un krāso ar Vivacolor krāsu Interior Ceiling 1-2 reizes.
 • Ja vecā krāsa atmiekšķējas, griestus samitrina, mehāniski attīra ar špakteļlāpstiņu, virsmu viegli pārslīpē un noslauka putekļus.
 • Plaisas un nelīdzenās vietas aizšpaktelē ar špakteļtepi Vivacolor LF. Lai panāktu visaugstāko kvalitāti, nošpaktelē visu virsmu.
 • Kad špakteļtepe ir nožuvusi, špaktelētās vietas noslīpē, noslauka putekļus un visu virsmu nogruntē ar Vivacolor gruntējuma krāsu Interior Primer.

 

Sigulda-KristapsKalns-16 Sigulda-KristapsKalns-99

 

 

Sienu krāsošana:

 • Pārkrāsojot iepriekš krāsotas sienas, noņem atlūpošo krāsas slāni, nomazgā ar Vivacolor mazgāšanas līdzekļa Special Clean un ūdens maisījumu, noskalo ar tīru ūdeni un ļauj nožūt. Spīdīgas un cietas virsmas noslīpē matētas un notīra slīpēšanas putekļus.
 • Ja uz sienām ir papīra tapetes, samitrinot ar ūdeni, pārliecinās par to saķeri ar sienu. Ja tapetes atlūp, tās ir jānoņem un ar ūdeni jānomazgā līmes paliekas.
 • Plaisas un nelīdzenās vietas aizšpaktelē ar špakteļtepi Vivacolor LF.
 • Kad špakteļtepe ir nožuvusi, špaktelētās vietas noslīpē, noslauka putekļus un visu virsmu nogruntē ar gruntējuma krāsu Interior Primer.
 • Ar krāsotāju līmlenti nolīmē izvēlēto griestu un sienu salaiduma līniju.  
 • Istabas sienas nokrāso 2 kārtās ar krāsu Interior Soft (toņi – balts un Y481), izmantojot rulli ANZA Basic Anlon.
 • Virtuves sienu nokrāso 2 kārtās ar krāsu Interior Kitchen (toņi – balts un Y481), izmantojot rulli ANZA Basic Anlon
 • Noņem krāsotāju līmlentes.

 

Sigulda-KristapsKalns-73

 

Uzmanību! Sienas tīrīšanu var veikt ne agrāk kā 1 mēnesi pēc krāsošanas.

 

Mūsu padomus sienu un griestu krāsošanai lasiet šeit.

 

* Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu karti vidē un apstākļos, kas līdzīgi tiem, kādiem izvēlaties krāsu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalkulators

Augstums (m)
Platums (m)
Laukums (m2)
Virsmas tips
Apstrādes reizes