Mācību centrs

Mācību centrs savu darbību uzsāka 1998.gadā un līdz pat šai dienai veiksmīgi turpina pilnveidot savu apmeklētāju zināšanas, piedāvājot dažādas semināru programmas krāsu pārdevējiem, krāsotājiem, būvfirmu vadītājiem, arhitektiem, dizaineriem, arodskolu un augstskolu studentiem, kā arī citiem interesentiem.

 

Mācību centrs katru gadu piedāvā seminārus „Krāsošana iekšdarbos”, „Krāsošana āra darbos” un „Dekoratīvā krāsošana”. Papildus šiem semināriem tiek organizēti arī dažādi speciālie semināri, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar Tikkurila, Vivacolor, Anza un Tassoglas produktiem. Tiem, kas vēlas veikt krāsošanas darbus savās mājās pašu spēkiem, piedāvājam semināru "Krāso pats!".

 

Semināru laikā teorētiskās lekcijas un plašais uzskates materiālu klāsts mijas ar praktiskām nodarbībām, kurās dalībnieki paši var pārliecināties par produktu īpašībām un kvalitāti. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

 

krāsošana - dažādas semināru programmas krāsu pārdevējiem, krāsotājiem, būvfirmu vadītājiem 4 krāsošana - mācību centrs jūsu rīcībā, iegūstiet daudz interesantu zināšanu

rāsšana

Ja Jūs interesē krāsošanas apmācības, apskatiet semināru programmu un reģistrējaties Mācību centra mājas lapā  www.tikkurilamacibucentrs.lv