Lakotu parketa grīdu atjaunošana

Edit_Removing-old-paint-wit-scraper 1. Noņemiet atlūpošo vai vāji nostiprināto lakas slāni ar skrāpi. Noslīpējiet veco, spēcīgo lakas slāni, līdz tas kļūst matēts, un notīriet slīpēšanas putekļus ar putekļusūcēju un mitru grīdas drāniņu.
2. Nomazgājiet virsmas ar tīrīšanas līdzekli Special Clean atbilstoši instrukcijai uz etiķetes. Rūpīgi noskalojiet virsmas un ļaujiet tām nožūt.
Edit_Vacuumcleaning 3. Aizpildiet nelielas plaisas un skrāpējumu vietas ar slīpēšanas putekļu un lakas Lacquer Parquet Akva sajaukumu.
4. Viegli noslīpējiet nošpaktelētās vietas ar smilšpapīru un notīriet slīpēšanas putekļus ar mitru grīdas drāniņu vai putekļusūcēju.
Edit_Painting-with-big-brush-2.1 5. Nogruntējiet virsmu plānā kārtā ar laku Lacquer Parquet Akva 1–2 reizes ar otu grīdas lakošanai vai 2–3 reizes ar tērauda aplikatoru.
6. Nolakojiet virsmu 2–3 reizes ar grīdas laku Lacquer Parquet Akva, izmantojot otu grīdas lakošanai vai mohēras vai filca aplikatoru.
7. Ļaujiet virsmai žūt apm. 4 stundas starp lakošanas reizēm. Viegli noslīpējiet virsmu starp lakošanas reizēm un notīriet slīpēšanas putekļus ar suku un drāniņu.
Edit_Cleaning-the-painting-tools 8. Nomazgājiet instrumentus atbilstoši instrukcijai uz etiķetes.