Spēcīga kaļķu-cementa apmetuma krāsošana

Edit_Washing-surfaces-from-old-dirt 1. Notīriet no virsmām putekļus, netīrumus un sāļus.
2. Pārklājiet virsmas, kuras nevēlaties nokrāsot.
3. Nomazgājiet nopelējušas, ar ķērpjiem apaugušas u.tml. virsmas ar līdzekļa Tikkurila Homeenpoisto šķīdumu virzienā no apakšas uz augšu. Noskalojiet virsmu ar ūdeni.
Edit_Filling-with-big-palette-knife-version-2 4. Aizšpaktelējiet atvērtās plaisas vienā līmenī ar apkārtējo virsmu, izmantojot tāda paša sastāva javu kā sākotnējam apmetumam. Apmetuma žūšanas un cietēšanas laiku ietekmē izmantotā apmetuma sastāvs (kaļķu un cementa attiecība), gaisa temperatūra, gaisa mitrums un apmetuma slāņa biezums.
Edit_Painting-with-roller 5. Krāsojot ar fasādes krāsu Hansa Silicate, nogruntējiet apmetuma virsmas ar Hansa Silicate Primer un Hansa Silicate sajaukumu (1:2). Ļaujiet virsmai žūt vismaz 12 stundas pirms apdares krāsošanas. Nokrāsojiet virsmu ar krāsu Hansa Silicate, kas ir atšķaidīta ar līdz 10 % Hansa Silicate Primer. Pirms krāsošanas ar fasādes krāsu Hansa Noobel piesūciniet virsmu ar Hansa Noobel Primer un ūdens sajaukumu (attiecībā 1:19). Ļaujiet virsmai žūt vismaz 12 stundas pirms apdares krāsošanas. Nokrāsojiet virsmu 2 reizes ar fasādes krāsu Hansa Noobel. Krāsojot ar fasādes krāsu Hansa Facade, nogruntējiet virsmu ar fasādes krāsu Hansa Facade, kurai ir pievienots 10 % ūdens. Ļaujiet virsmai žūt vismaz 12 stundas pirms apdares krāsošanas. Nokrāsojiet virsmu 1 reizi ar fasādes krāsu Hansa Facade.
Edit_Washing-with-water 6. Nomazgājiet instrumentus ar ūdeni.