Koka logu krāsošana

Edit_Cleaning-with-brush-2.1

1. Notīriet putekļus un netīrumus no virsmām, izmantojot suku. Noņemiet sveķus zaru vietās.

2. Nomazgājiet nopelējušas virsmas ar līdzekļa Tikkurila Homeenpoisto šķīdumu atbilstoši instrukcijai uz etiķetes. Pārklājiet virsmas, kuras nevēlaties nokrāsot. Rūpīgi noskalojiet virsmas ar ūdeni un ļaujiet tām nožūt.

Edit_Polishing-with-piece-of-sandpaper 3. Viegli noslīpējiet virsmas un asos stūrus ar smilšpapīru. Notīriet slīpēšanas putekļus ar suku.
Edit_Lacquering,-staining-with-semitransparent-product-2.1

4. Nogruntējiet virsmas ar koksnes impregnēšanas līdzekli Villa Protekt.

5. Nogruntējiet naglu galvas un citas rūsējošas metāla detaļas ar gruntskrāsu Universal Korrostop vai citu piemērotupretkorozijas gruntskrāsu.

6. Nogruntējiet virsmu ar logu krāsu Special Window Akva vai apdares krāsu Villa Lin, kas ir atšķaidīta 5 % no tilpuma atbilstoši instrukcijai uz etiķetes. Aizķitējiet logu stiklus ar logu ķiti Tikkurila Ikkunakitti. Ļaujiet nožūt vismaz 2 dienas.

7. Nokrāsojiet virsmu 1 reizi ar logu krāsu Special Window Akva vai apdares krāsu Villa Lin. Uzmanību! Nokrāsojiet arī logu ķiti.

Edit_Cleaning-the-painting-tools 8. Nomazgājiet instrumentus atbilstoši instrukcijai uz etiķetes ar ūdeni vai atšķaidītāju Special Solvent.