Krāsotu vai lakotu koka durvju pārkrāsošana

Edit_Cleaning-with-brush-2.1 1. Notīriet putekļus un netīrumus no virsmām ar suku. Noņemiet sveķus zaru vietās.
2. Nomazgājiet noputējušas virsmas ar Special Clean un notīriet nopelējušas virsmas ar Tikkurila Homeenpoisto atbilstoši instrukcijai uz etiķetes. Aizklājiet stikla virsmas un tās virsmas, kuras nevēlaties nokrāsot. Rūpīgi noskalojiet virsmas ar ūdeni un ļaujiet tām nožūt.
Edit_Removing-old-paint-wit-scraper 3. Noņemiet atlūpošu vai vāji nostiprinātu veco krāsas vai lakas slāni ar skrāpi. Noņemiet veco, atlūpošo logu ķiti.
4. Nomainiet koka daļas, kas ir sliktā stāvoklī un kļuvušas pelēkas.
5. Noslīpējiet veco, spēcīgo krāsas vai lakas slāni, līdz tas kļūst matēts, un notīriet slīpēšanas putekļus ar suku.
Edit_Using-primer-for-metal-parts,-nails---version-2.1 6. Nogruntējiet notīrītas koksnes virsmas ar koksnes impregnēšanas līdzekli Villa Protekt.
7.
Nogruntējiet naglu galvas un citas rūsējošas metāla detaļas ar gruntskrāsu Universal Korrostop vai citu piemērotu pretkorozijas grintskrāsu.
Edit_Painting-ver-2 8. Nogruntējiet virsmu ar apdares krāsu Villa Lin vai Universal Classic, kas ir atšķaidīta 5 % no tilpuma atbilstoši instrukcijai uz etiķetes. Aizķitējiet logu stiklus ar logu ķiti Tikkurila Ikkunakitti. Ļaujiet nožūt vismaz divas dienas.
9. Nokrāsojiet virsmu vienu reizi ar apdares krāsu Villa Lin vai Universal Classic. Uzmanību! Nokrāsojiet arī logu ķiti.
Edit_Cleaning-the-painting-tools 10. Nomazgājiet instrumentus atbilstoši instrukcijai uz etiķetes ar ūdeni vai atšķaidītāju Special Solvent.