Green Line - ekomarķētas krāsas

Green Line illustrative photo for landing_LAT

 

 

 

Jaunas veselībai nekaitīgas krāsas

 

Jaunajā Green Line sērijā iekļautas griestu, sienu, mēbeļu, radiatoru un grīdas krāsas. Visas Green Line krāsas ir ūdens bāzes, ar zemu GOS emisiju un izcilu segtspēju, ļoti izturīgas un viegli lietojamas.

 

Green Line sērijas produkti ir saņēmuši Ziemeļvalstu ekomarķējumu un Latvijas Astmas un alerģijas biedrības atzinumu.

 

Green Line sērijas produktu sortimentā iekļauta arī krāsa toņu pārbaudei Color Test, kuras daudzums ir pietiekams, lai pārbaudītu toni uz neliela virsmas laukuma. Izmēģinot krāsas toni savās mājās, jūs pārliecināsieties par tā piemērotību jūsu mājas interjeram.

 

Vivacolor_purk_mockup_900ml_ceiling2 Vivacolor_purk_mockup_09L_Wall4 Vivacolor_purk_mockup_09L_Wall20
Krāsa griestiem Krāsa sienām, pilnīgi matēta Krāsa sienām, pusmatēta
Vivacolor_purk_mockup_09L_Furniture30 Vivacolor_purk_mockup_09L_Radiator Vivacolor_purk_mockup_09L_Floor
Krāsa mēbelēm Krāsa radiatoriem Krāsa koka grīdām
Green_Line_Color_Test_0,45L    
Krāsas toņa paraugs    

 

 

Kādēļ izvēlēties “zaļu” krāsu?

 

Latvijas Astmas un alerģijas biedrības logo un Ziemeļvalstu ekomarķējums (Zaļais gulbis) uz krāsas bundžas norāda, ka šo krāsu ražošanas process tiek rūpīgi uzraudzīts, sākot no izejvielu iepirkšanas, beidzot ar krāsas iepildīšanu bundžās. Produktu kvalitāte tiek stingri kontrolēta gan izejvielu stadijā, gan tad, kad produkts ir gatavs. Lai noteiktu, ka krāsotās virsmas ir drošas, tās tiek pārbaudītas ilgāku laiku.

 

Latvijas Astmas un alerģijas biedrības logo un Ziemeļvalstu ekomarķējums apliecina, ka Green Line krāsas ir pareizā izvēle tiem, kas izvēlas veselībai un videi draudzīgas, viegli lietojamas krāsas, kas sniedz nevainojamu galarezultātu.

 

Green Line leave photo for landing_2 Ko nozīmē PIR zīme uz iepakojuma?

 

 

Daudzi no Vivacolor jauno produktu plastmasas iepakojumiem ir izgatavoti, izmantojot PIR metodi, t.i., daļēji izmantojot atkārtoti izmantotu plastmasu.

PIR

 

PIR vai Post Industry Recycling plastmasas iepakojumi satur 40% atkārtoti izmantotas plastmasas. Iepakojumi atbilst visiem kvalitātes standartiem, kas norādīti uz iepakojuma, un tai pat laikā ir videi draudzīgi.

 

 

Kā radīt māju sajūtu ar Green Line sērijas krāsām?

 

Dzīvesstila bloga “Viens + Viens” autore un divu dēlu mamma Laura Grēviņa stāsta, kas ir piecas neatņemas lietas viņas mājās. Lasiet un iedvesmojieties! >>

Laura_Grevina ziedi gramatu_plaukts_2